Kolonková izolace DNA/RNA a proteinů (MO BIO)

Izolaci mikrobiální DNA

 • PowerMag™ Microbial DNA Isolation Kit

  MagAttract Microbial DNA Kit

  PowerMag™ Microbial DNA Isolation Kit je určen k izolaci genomické DNA z čistých mikrobiálních kultur, vzorků potravin nebo stěrů.  Kitem lze izolovat i různé mikroorganizmy včetně bakteriálních spor a hub, potravinových vzorků s obsahem masa, mléčné produkty, čokoládu, ovoce a zeleninu. (PowerMag™ Microbial DNA Isolation Kit)

  Detail
 • PowerMag Microbiome RNA/DNA Isolation Kit (optimised for ep Motion)

  MagAttract PowerMicrobiome

  PowerMag® Microbiome RNA/DNA Isolation Kit je navržen pro automatickou izolaci DNA/RNA ze stolice, biologicky pevného materiálu.

  Detail
 • UltraClean-htp 96 Well Microbial DNA Isolation Kit

  DNeasy UltraClean 96 Microbial Kit (384)

  Souprava je určena pro izolaci DNA z kvasinek, hub, G+ i G- mikroorganizmů jako např.: B. subtilis, B. pumulis, E. coli, E. faecalis, P. aeruginosa, M. tuberculosis, B. burgdorferi s.l., M. luteus, S. aureus, L. casei, A. niger, C. albicans, S. cerevisiae atd.

  Detail
 • UltraClean Microbial DNA Isolation Kit

  DNeasy UltraClean Microbial Kit

  Bezkonkurenční unikátní technologie umožňuje izolovat DNA z baktérií pomocí rozbíjecích částic na vortexu bez použití organických rozpouštědel a enzymů. Očekávat lze výtěžky až 20 mikrogramů DNA na kolonku. (UltraClean® Microbial DNA Isolation Kit

  Detail
 • BiOstic Bacteremia DNA Isolation Kit

  QIAamp BiOstic Bacteremia DNA Kit (50)

  Kit určen pro izolaci celkové DNA (hostitelské i bakteriální) z kultivované krve v objemu 1,8 ml. BiOstic® Bacteremia DNA Isolation Kit umožňuje účinou izolaci a přečištění bakteriální DNA ze vzorku kultivované krve, fekálií nebo cervikálních stěrů. (BiOstic® Bacteremia DNA Isolation Kit)

  Detail
 • PowerLyzer UltraClean® Microbial DNA Isolation Kit

  DNeasy PowerLyzer Microbial Kit

  Kit je určen k izolaci DNA z mikroorganizmů (kvasinky, houby, gram negativní a gram pozitivní baktérie - B. subtilis, B. pumulis, E.coli, E. faecalis, P. aeruginosa, M. luteus, S. aureus, L. casei, A. niger, C. albicans, Sacharomyces spp., atd.). Určeno pro izolaci z 1,8 ml mikrobiálních kultur. (PowerLyzer® UltraClean® Microbial DNA Isolation Kit)

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)