Kolonková izolace DNA/RNA a proteinů (MO BIO)

Purifikační soupravy

 • PowerMag® DNA Clean-Up Kit (Optimized for KingFisher®)

  MagAttract PowerClean DNA Kit

  PowerMag® DNA Clean-Up Kit využívá k přečištění patentované technologie Inhibitor Removal Technology® (IRT) a ClearMag® magnetické částice. Souprava je určena pro automatickou metodu přečištění DNA od PCR inhibitorů na přístroji King Fischer nebo EP Motion. (PowerMag® DNA Clean-Up Kit (Optimized for KingFisher®))

  Detail
 • PowerClean Pro DNA Clean-Up Kit

  DNeasy PowerClean Pro Clean Up Kit

  PowerClean™ Pro DNA Clean-Up Kit* je založen na nových a patentovaných metodách (IRT) pro izolaci genomické DNA z environmentálních vzorků. Souprava je novou řadou původního kitu PowerClean DNA Clean-Up kitu. (PowerClean Pro DNA Clean-Up Kit )

  Detail
 • PowerClean Pro RNA Clean-Up Kit

  RNeasy PowerClean Pro Cleanup Kit

  Purifikační souprava pro sekundární přečištění vyizolované RNA. Souprava účinně odstraňuje PCR inhibitory jako jsou huminové kyseliny, hem, polysacharidy, polyfenoly, lipidy a jiné sloučeniny. (PowerClean Pro RNA Clean-Up Kit)

  Detail
 • UltraClean-htp 96 Well PCR Clean-Up Kit

  UltraClean 96 PCR Cleanup Kit

  Kit extrahuje DNA o délce 60 bp až 50 kbp z PCR produktů. Kit odstraňuje primery, enzymy, MgCl2, dNTP, značky a primerové dimery do délky 50 bazí. Tříminutový protokol. Pro souběžnou izolaci 96 vzorků na destičce. (UltraClean® - htp 96 Well PCR Clean-Up Kit)

  Detail
 • RTS DNase Kit

  DNase MAX Kit

  Použit stabilní a vysoce koncentrovaný enzym DNase. Koncentrace 10 unit/ul, 10 jednotek odstraní 30 ug DNA. Doba trvání protokolu 30 minut. Použitý enzym neztrácí svoji enzymovou aktivitu ani za pokojové teploty.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)